Puslapio meniu
Nuotraukų galerija

foto.jpg

Kalendorius
Susisiekite
Naujienos


Spalvota viltis - - Administracija 2012.06.12 : 16:46

„Spalvota Viltis“

       Všį „MEDA PROJECT“ kartu su Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmais bei „RG“ Vaikų labdaros ir  paramos fondu birželio 1 ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, organizavo respublikinį renginį „SPALVOTA VILTIS“, į kurį buvo pakviesti visi Lietuvos globos namų auklėtiniai.                                                             
         Lietui lyjant, į šią šventę išsiruošėme ir mes,  septyni globotiniai ir dvi lydinčios socialinės pedagogės.
          Šventės programa buvo sudaryta pagal vaikų norus ir pageidavimus, todėl renginio organizatoriai numatė daugybę siurprizų - įvairių užsiėmimų bei atrakcijų, koncertą, kareivišką košę, ledus ir kt.  Atvykus į šventę, lietus nesiliovė, bet vaikai neprarado noro dalyvauti  iš anksto numatytose veiklose.
       Vos išlipę iš autobuso, su merginomis nuskubėjome ieškoti ,, GROŽIO GURU“ stovyklėlės, o berniukai - krepšinio aikštelės. Visų nuotaika  buvo puiki, nors oras ir nelepino. Paaiškėjo, jog visos numatytos veiklos dėl lietaus ir dalyvių stygiaus buvo pakoreguotos, todėl negalėjome visur suspėti. Sužvarbę patraukėme link  Bernelių užeigos laivo, kur mūsų laukė karšti  užkandžiai.  Netoli prieplaukos vyko koncertas, o mes užkandžiaudami mėgavomės gražiomis, nuotaikingomis vaikiškomis dainelėmis.
       Daugiausia smalsuolių pritraukė  svarbiausias šventės akcentas - „Ebru meno – tapymo ant vandens“ konkursas. Buvo siekiama nutapyti ilgiausią pasaulyje piešinį ant vandens ir taip pasiekti Gineso rekordą. Mūsų globotiniai dažnai prieidavo pasižiūrėti, kaip sekasi mažiesiems „menininkams“, tačiau patys tapant piešinį nedalyvavo.
         Viskas buvo šaunu,  net lietus  nuotaikos nesugadino. Grįžome sužvarbę, bet pilni įspūdžių.

 

^ į viršų ^