Puslapio meniu
Nuotraukų galerija

foto.jpg

Kalendorius
Susisiekite
Naujienos


Kartingų lenktynės - - Administracija 2013.06.10 : 19:36

IMG_7940.jpg IMG_7941.jpg IMG_7943.jpg IMG_7945.jpg

KARTINGŲ TURNYRAS „PLYTINĖS“ KARTODROME

    Lietingą 2013 metų gegužės 25 dienos rytmetį septyni Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų ugdytiniai, lydimi direktoriaus ir socialinės pedagogės Jolantos, išvyko į kartingų turnyrą, kuris vyko Vilniaus Plytinės kartodrome.
Ši išvyka į kartodromą žadėjo išbandyti savo jėgas kartingų lenktynėse, konkursuose, sportiniuose žaidimuose ir loterijoje. Kartingų lenktynėse dalyvavo ugdytinis Erikas. Šis ugdytinis pirmą kartą išbandė kartingų lenktynes, labai jaudinosi, bet neblogai pasirodė tarp savo bendraamžių. Taip pat Erikas turėjo palaikymo komandą: Kęstutį, Edviną, Aistę, Eveliną, Igną ir Armandą.
Šiame renginyje ugdytiniams  teko iš arti pamatyti buvusį Lietuvos Prezidentą Valdą Adamkų, kuris vaikams dovanojo ledų.  Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarą Egidijų Bičkauską, kuris jau penktą kartą organizuoja Lietuvos vaikų globos namų ir socializacijos centrų auklėtinių kartingų turnyrus. Vaikai turėjo galimybę  susipažinti su Aušrine Burneikiene – lygių galimybių kontroliere, pavaduojančia vaiko teisių apsaugos kontrolierę. Didžiulį susidomėjimą mūsų ugdytiniams sukėlė tai, kaip Lietuvos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pademonstravo keletą  gelbėjimo atvejų. Galėjo susipažinti su gaisrininkų įranga, prietaisais ir apžiūrėti mašiną.  Šventės atidarymą pradėjo policija ir baikeriai, kurie su savo motociklais važiavo lenktynių trasa. Vėliau koncertavo Bartas ir Džei Džei. Viso renginio metu vaikai skanavo kareivišką košę, gėrė sultis  ir šiltą arbatą.
Nors ir lietinga ir niūri diena, bet mūsų nuotaikos ji nesugadino. Puikiai praleistas laikas, naujos pažintys, aštrūs pojūčiai trasoje ilgai išliks vaikų širdyse.
Už šią šventę esame dėkingi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Egidijui Bičkauskui ir lygių galimybių kontrolierei, pavaduojančiai vaiko teisių apsaugos kontrolierę, Aušrinei Burneikienei.

IMG_7951.jpg IMG_7957.jpg IMG_7958.jpg IMG_7961.jpg

 

 

 

 

 


^ į viršų ^