Puslapio meniu
Nuotraukų galerija

foto.jpg

Kalendorius
Susisiekite
Naujienos


   Picture 001.jpg   Picture 002.jpg   Picture 003.jpg   Picture 004.jpg

                                              ĮKURTUVĖS VAIKŲ GLOBOS NAMUOSE

        Vaikų globos namuose  lapkričio 21- ąją buvo įkurtuvės. Po renovacijos globos namai išplėtė savo erdves ir įsikėlė į antrą aukštą pastogėje. Galimybė įrengti papildomas  patalpas  vaikų globos namų palėpėje atsirado gavus finansavimą iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto. Į rekonstruotą palėpę perkelti trys administracijos kabinetai, įrengta nedidelė salė bei patalpa daiktams susidėti. Laukėme to jau seniai – juk vaikai gavo galimybę praplėsti savo erdves ir be to, jiems dar atsirado trys papildomi kambariai (senieji administracijos kabinetai).
      Ruošėmės įkurtuvėms su dideliu entuziazmu, juolab, kad ir repeticijos vyko jau naujose patalpose. Nauja aplinka ir dar neišblėsęs dažų kvapas kažkaip keistai jaudino, nes vaikai išties nuoširdžiai ruošėsi įkurtuvių šventei. Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpo savivaldybės meras Valdas Aleknavičius, o naująsias patalpas pašventino Sangrūdos klebonas Chuanas Alechandras Dielininkaitis. Į įkurtuves atvyko nemažai svečių iš Kalvarijos savivaldybės administracijos, keli savivaldybės Tarybos nariai, Sangrūdos gimnazijos ir ambulatorijos atstovai. Svečiai tradiciškai įteikė dovanų, nepamiršdami ir vaikų – jiems atvežė didelį tortą, saldainių, o vaikai, atsidėkodami už dovanas, padovanojo visiems nuotaikingą programėlę.

       Rytojaus dieną mūsų laukė dar viena staigmena - pasižiūrėti naujų papildomų patalpų atvyko ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė su padėjėja. Ji vaikams  įteikė didelę pintinę saldainių ir kartu su vaikais pasidžiaugė nauja ir jaukia aplinka.
   Picture 005.jpg   Picture 006.jpg   Picture 007.jpg   IMG_008.jpg


 


^ į viršų ^