Puslapio meniu
Nuotraukų galerija

foto.jpg

Kalendorius
Susisiekite
Naujienos


Švenčių maratonas - - Administracija 2015.02.20 : 09:48

  IMG_0162.jpg   IMG_0165.jpg   IMG_0181.jpg   IMG_0204.jpg

Švenčių maratonas

       Taip jau sutapo, jog šiemet vieną po kitos turėjome tris gražias šventes - šv. Valentino dieną, Vasario 16 – ąją ir Užgavėnes. Tai šventės, kurios savaip įdomios, savaip išskirtinės ir vaikų globos namuose buvo švenčiamos kiekviena atskirai, nors ir padieniui.              
       Vasario 14 – ąją, šv. Valentino dieną, jau nuo pat ryto globos namuose jautėsi meilės dvasia: vaikai ant veidų klijavo širdeles, kepė sausainius – širdeles, na o šventinę dieną vainikavo žaidimų popietė, kurios metu vaikai galėjo pademonstruoti savo išmonę bei gebėjimus, rungdamiesi grupėse. Vieną iš užduočių - parašyti linkėjimą mylimiausiam žmogui meilės dienos proga vaikai nedvejodami skyrė mūsų direktoriui. Šventės pabaigoje vaikai dalyvavo loterijoje, kurioje pralaimėjusių nebuvo...                                                        
      Vasario 16 – ąją paminėjome simboliškai – pasipuošėme informacinį stendą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga ir piešėme piešinius šia tema. Geriausiai pavykusius pakabinome į stendą, kad galėtume grožėtis tuo, ką sugebame.                         
     Paskutinę švenčių maratono dieną, Užgavėnių dieną, visi globos namų ugdytiniai ruošėsi Morės teismui: kas ruošė kaltinamąją kalbą Lašininiui, kas krovė laužą, kas maišė blynus, kas puošė save ir kitus, na o kieme, saulės atokaitoje, šildėsi Morė. Po pietų, 15 h. visas būrys išgarmėjome į kiemą. Kanapinis su Lašininiu teismo posėdyje bandė apginti savo teises ir organizavo „Gaidžių peštynes“, dar bandė rankų tvirtumą, demonstravo savo grakštumą ant buomo ir įrodinėjo savo tiesą šuoliuodami maišuose. Į herojų žaidimus noriai jungėsi ir kiti dalyviai. Po paskutinės Kanapinio ir Lašininio kalbos teismas paskelbė Kanapinio pergalę ir nutarė, jog Lašininis už savo gyvybę turi paaukoti kiemo pažibą - Morę. Ją teismas nutarė sudeginti. Lauže pleškėjo Morė, o visi dalyviai šoko apie laužą, dainavo ir džiaugėsi išvarę žiemą. Visi teismo dalyviai vaišinosi pačių keptais blynais ir arbata.
 IMG_0234.jpg  IMG_0291.jpg  IMG_0294.jpg  IMG_0319.jpg

 

 

 

 

 

 


^ į viršų ^